loading...

Gittigidiyor Entegrasyonu

Ayen GittiGidiyor Entegrasyonu ile xml,excel  ve Json dosyalarından, yada Ayen  kullanıcı panelinden eklenen ürünlerin  listeleme, stok, fiyat  güncelleme, mesajlaşma kargo takibi ve fatura işlemlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Ayen Gittigidiyor Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

Kullanıcılar sistemin sunduğu işlem kapasitesine uygun olarak çoklu mağazalardan gelen siparişlerin otomatik olarak tek panelden kayıt altına alınmasını sağlar. Gittigidiyor üzerinden gelen siparişler;

 * Müşteri

 * Ürün 

 * Tedarikçi bazında listelenebilir.

Kargo firmalarıyla yapılan entegrasyon sayesinde hazırlanan paketlerin Gittigidiyor'a otomatik gönderimi zaman kayıplarının önüne geçer. Siparişlerin her biri için sepet bazında hazırlanan faturalar, kargo koduyla birleşerek iki işlemin tek tuşla yapılması sağlanır.

Kar Marjı Yönetimi

Ticaretin ayrılmaz bir parçası olan kar marjı yönetimi de sistem üzerinden takip edilebilir. Marka, kategori ve fiyat aralığı bazında yapılacak filtreleme seçenekleri sayesinde tedarikçiden döviz bazlı olarak yapılan girişlerin Gittigidiyor'da TL cinsinden karşılığı anlık olarak görülebilir.

Müşteri Mesajlarına Hızlı Geri Dönüş İmkanı

Tüketici ve tedarikçi arasında sağlam bir şekilde kurulması gereken iletişim hattı, Ayen paneli üzerinden sürdürülür. Müşterilerden gelen her bir mesaj

 * Müşteri

 * Önem durumu ve

 * Okunma durumuna göre gruplandırılır.

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.