GİZLİLİK POLİTİKASI

ayensoftware.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

ayensoftware.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Elektronik yollarla toplanan bu bilgiler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için kullanılmaktadır.

Sitemizdeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle (Ad-Soyad, e-posta adresiniz, telefon numaralarınız, posta adresiniz, firma bilgileriniz ve listeleme yapacağınız sitelerden size verilen api erişim bilgileriniz vb.) vermeniz talep edilmektedir.
Ayrıca, satın alma işleminde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmeden, bir defaya mahsus kullanılmak üzere talep edilecektir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ayensoftware.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ayensoftware.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, satın alma işleminde kredi kartı bilgileriniz kaydedilmeden, bir defaya mahsus kullanılmak üzere talep edilecektir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ayensoftware.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ayensoftware.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Bu gizlilik sözleşmesinin içeriği kullanıcı tarafından kabul edilmektedir. Kullanıcı, bu gizlilik sözleşmesi ve Ayen Kullanıcı Sözleşmesi içeriğinde belirtildiği şekilde bilgilerinin kullanılmasını ve her türlü bilgilendirme e-postasının e-posta hesabına gönderilmesini kabul etmektedir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.