loading...

AKINSOFT WOLVOX Entegrasyonu

Entegrasyon Yapılan Versiyonlar: Wolvox7, Wolvox8   Wolvox entegrasyonu sayesinde Wolvox’dan çekilen verilerin anlık olarak pazaryerlerine (Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Sahibinden, sanalpazar,Epttavm, Akakçe) ve eticaret siteniz ile  (İdeasoft, Ticimax, Tsoft, Projesoft, Bilginet, Kobimaster, Neticaret) çift taraflı entegrasyon sağlanmaktadır. Entegrasyon süreçlerinde ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayen Wolvox Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

  • Akınsoft Wolvox Entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizi Akınsoft Wolvox api servisleri üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, gittigidiyor, hepsi burada vb) gibi pazar yerlerine ve (ideasoft, t-soft, ticimax opencart vb) gibi e-ticaret sitenize aktarımı gerçekleşebilir.

 

  • Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Akınsoft Wolvox api servisi üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Akınsoft Wolvox'a otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

Ücretsiz danışmanlık hizmeti

Entegrasyon süreçlerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanması

Varyantlı ürünlerin yönetimi

  • Akınsofttaki stokları ile varyantlı / Renk - Beden ürün yönetiminin sorunsuz sağlanabilmesi

Otomatik Fiyat - Stok Takibi

Akınsofttaki stokların ve bu kartlardaki değişikliklerin Ayensoftware tarafından otomatik olarak algılanarak tüm satış kanallarında güncellenmesi

Sipariş ve Carilerinizi (Müşteri kartlarınızı) otomatik olarak oluşturma

Pazaryerinden ve Eticaret sitenizde oluşan siparişlerinizi ve carilerinizi (Müşteri kartlarınızı) otomatik olarak oluşturulur. Otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında Wolvox Muhasebe siteminize aktarabilme

Siparişleri ödeme tiplerine göre ayrıştırabilme

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine ayrıştırabilme

E-arşiv ve E-fatura tam entegrasyon sağlanabilmesi

Akınsoft SQL ve Firebird veri tabanından çift taraflı entegrasyon imkanı

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.