loading...

e-PTT AVM Entegrasyonu

Ayen Epttavm Entegrasyonu ile xml,excel  ve Json dosyalarından, yada Ayen  kullanıcı panelinden eklenen ürünlerin  listeleme, stok, fiyat  güncelleme, mesajlaşma kargo takibi ve fatura işlemlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Epttavm Entegrasyonu ve Avantajları

Birçok mağazadan gelen siparişler otomatik olarak tek ekranda kayıt altına alınabilir.

 Epttavm üzerinden gerçekleştirilen siparişler ürün, tedarikçi ve müşteri kategorisinde listelenebilir.

 Epttavm’a ürünlerin kargo ile gönderme işlemi otomatik bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu özellik gerçekleştirilmektedir. Fatura işlemleri ve kargo işlemleri tek tuşla yapılabilir.

Kar Marjı İle İlgili İşlemlerin Takibi

Bir işletme için kar takibi son derece önemlidir. Bu önemli işlem, sistem üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Fiyat aralığı, kargo ve marka cinsinden filtreleme işlemi kolaylıkla yapılabilmektedir. Ürün ve tedarikçi işlemlerinin kontrolleri aksaklığı önlemektedir. Bütün bu kontroller kolaylıkla yapılabilmektedir. Tedarikçi kategorisinde HTML açıklama şablonu isteğe göre yönetilebilir. Varyantlı ve bedenli ürünlerinin yönetim işlemleri de Epttavm'la pratik bir şekilde yapılabilmektedir

Kolay Ürün Yönetimi

 Varyantlı (seçenekli) ürünlerini kolaylıkla e-Pttavm platformunda yayınlayabilir, ürün ya da tedarikçi bazlı kişiselleştirme yapılabilmektedir. 

Tedarikçi bazında html açıklama şablonları ile yayınlama sağlanabilmektedir. 

 

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.