loading...

Hepsiburada Entegrasyonu

Ayen Hepsiburada Entegrasyonu ile xml,excel  ve Json dosyalarından, yada Ayen  kullanıcı panelinden eklenen ürünlerin  listeleme, stok, fiyat  güncelleme ve fatura işlemlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Ayen Hepsiburada Entegrasyonu Ne İşe Yarar

Kullanıcılar sistemin sunduğu işlem kapasitesine uygun olarak çoklu mağazalardan gelen siparişlerin otomatik olarak tek panelden kayıt altına alınmasını sağlar. Hepsiburada üzerinden gelen siparişler;

 * Müşteri

 * Ürün 

 * Tedarikçi bazında listelenebilir.

Kargo firmalarıyla yapılan entegrasyon sayesinde hazırlanan paketlerin Hepsiburada'ya otomatik gönderimi zaman kayıplarının önüne geçer. Siparişlerin her biri için sepet bazında hazırlanan faturalar, kargo koduyla birleşerek iki işlemin tek tuşla yapılması sağlanır.

Kar Marjı Yönetimi

Ticaretin ayrılmaz bir parçası olan kar marjı yönetimi de sistem üzerinden takip edilebilir. Marka, kategori ve fiyat aralığı bazında yapılacak filtreleme seçenekleri sayesinde tedarikçiden döviz bazlı olarak yapılan girişlerin Hepsiburada'da TL cinsinden karşılığı anlık olarak görülebilir.

Fiyat Rekabet Analizi

Hepsiburada'da yayınlanan ürünlerinizin satışını gerçekleştiren diğer rakip firmaların satış fiyatlarını otomatik olarak kendi satış fiyatınıza kıyaslayabilirsiniz. 

- Ürün satış fiyatı için alt - üst sınır girebilirsiniz

-Belirlediğiniz aralıklarda, seçeceğiniz artış/düşüş miktarında rakiplerin altında fiyat avantajı sağlayabilirsiniz

-Sistem otomatik olarak belirlediğiniz alt sınıra kadar rakiplerinizi fiyat noktasında elemeye devam eder 

Hepsiburada'da yayınlanan ürüne sahip tek satıcı siz kaldığınızda belirlediğiniz üst sınır fiyatından otomatik yayınlama sağlanır

Sorunsuz Ürün Yönetimi

Ürünlerinizi Hepsiburada platformunun istediği şablonda Ayen'den gönderebilirsiniz 

Varyantlı ürünleri kolayca Hepsiburada sistemine dahil edebilirsiniz

Ürün veya Tedarikçi kategorisinde yapılan işlemlerde, pratik kontrol imkanı, meydana gelebilecek aksaklıkları engellemektedir.

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.