loading...

N11 Entegrasyonu

Ayen N11 Entegrasyonunu kullananlar; xml, excel, Json dosyalarının yanı sıra Ayen kullanıcı paneli üzerinden de eklenen ürünlerle ilgili her türlü işlemi kısa sürede ve kolay bir şekilde tamamlayabilirler. Ürün listelemeden güncel stok bilgilerine, fiyat girişinden kargo takibine, fatura işlemlerinden mesajlaşmaya kadar pek çok ihtiyacın tek panel üzerinden kontrol edildiği sistem sayesinde günlük rutinler aksamadan sürdürülebilir.

Ayen N11 Entegrasyonu Ne İşe Yarar?

Kullanıcılar sistemin sunduğu işlem kapasitesine uygun olarak çoklu mağazalardan gelen siparişlerin otomatik olarak tek panelden kayıt altına alınmasını sağlar. N11 üzerinden gelen siparişler Müşteri,Ürün ve Tedarikçi bazında listelenebilir.

Kargo firmalarıyla yapılan entegrasyon sayesinde hazırlanan paketlerin N11'e otomatik gönderimi zaman kayıplarının önüne geçer. Siparişlerin her biri için sepet bazında hazırlanan faturalar, kargo koduyla birleşerek iki işlemin tek tuşla yapılması sağlanır.

Kar Marjı Yönetimi

Ticaretin ayrılmaz bir parçası olan kar marjı yönetimi de sistem üzerinden takip edilebilir. Marka, kategori ve fiyat aralığı bazında yapılacak filtreleme seçenekleri sayesinde tedarikçiden döviz bazlı olarak yapılan girişlerin N11'de TL cinsinden karşılığı anlık olarak görülebilir.

Tedarikçi ya da ürün bazlı olarak yapılan kontroller, teslimat yönetiminde aksaklık yaşanmasını engeller. Yine tedarikçi bazında yapılan HTML açıklama şablonu istendiği gibi yönetilebilir. Ürün Yönetim Ekranı kişiselleştirilerek varyant ve bedenli ürünlerin liste halinde görüntülenmesi kolaylaştırılır.

Müşteri Mesajlarına Hızlı Geri Dönüş İmkanı

Tüketici ve tedarikçi arasında sağlam bir şekilde kurulması gereken iletişim hattı, Ayen paneli üzerinden sürdürülür. Müşterilerden gelen her bir mesaj Müşteri, Önem durumu ve Okunma durumuna göre gruplandırılır.

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.