loading...

Özellikler

Ayen Entegratör ile birden fazla
mağazalarınızda gerçekleşen
tüm siparişlerinizi takip edin.
Sorunsuz bir şekilde
büyütmeyi arttırın.
HEMEN BAŞLA

Toplu satış ile gelirinizi büyütün!

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.

Ürün listelemede tüm ayarlarınızı özelleştirin!

Ürünlerinizi satış kanallarında listerken, Ayen entegratör üzerinden toplu şekilde kar marjı yönetimini anlık olarak sabit ya da yüzdesel oranlarda değiştirebilirseniz. Kategori bazlı, marka bazlı ya da fiyat aralığında ürün yönetimini; listeleme ayarlarında ya da fiyat stok yönetimi tarafında, kendi avantajlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. 

Detaylı ürün ve sipariş raporları ile kolay analiz!

Detaylı ürün istatistikleri ile ticari planınızı daha verimli oluşturabilirsiniz. Satış kanallarında oluşan tüm siparişlerin raporlamasını Ayen panelden alarak, satış hacminizi istatistiksel verilere dökebilir, satış hacminizi maksimum seviyede yönetebilirsiniz. 

Şüpheli Fiyat Takip Sistemi ile yanlış fiyattan satışa son!

Ürünlerinizi platformlarda yayınlarken, maksimum verim alınabilecek fiyatlar ile yayınlamalıdır, yaşanacak ani fiyat değişimlerini ya da kaynaktaki yanlışlıkları, entegratörden otomatik olarak engelleyebilirsiniz. Yüzdesel bir sınır belirleyerek, o sınırın altında ya da üstünde kalan ani fiyat değişimlerinde, anında size gelen bildirim ile onayınız alınarak ürün tekrar yayınlanır. Siz onaylamadığınız sürece bu yüksek oranlı fiyat değişimi şüpheli fiyat takibine düşerek platforma yansımaz. 

Ayen Entegratör ile daha güçlü müşteri ilişkileri kurun ve büyümeyi artırın!
HEMEN BAŞLA
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.