loading...

HİTİT Entegrasyonu

Entegrasyon Yapılan Versiyonlar: Hitit Entegrasyonu   Hitit entegrasyonu sayesinde Hitit’dan çekilen verilerin anlık olarak pazaryerlerine (Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Sahibinden, sanalpazar,Epttavm, Akakçe) ve eticaret siteniz ile  (İdeasoft, Ticimax, Tsoft, Projesoft, Bilginet, Kobimaster, Neticaret) çift taraflı entegrasyon sağlanmaktadır. Entegrasyon süreçlerinde ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ayen Hitit Entegrasyonu Avantajları

  • Hitit Muhasebe Entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizi sisteminiz üzerinden panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, gittigidiyor, hepsi burada vb) gibi pazar yerlerine ve (ideasoft, t-soft, ticimax opencart vb) gibi e-ticaret sitenize aktarımı gerçekleşebilir.

 

  • Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Hitit Muhasebe sistemine tüm satış kanallarınızın siparişleri otomatik olarak aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

Varyantlı ürünlerin yönetimi

Hitit altyapısındaki stoklar ile varyantlı / seçenekli ürün yönetiminin sorunsuz sağlanabilmesi

Varyantlı ürünlerin yönetiminin sorunsuz sağlanabilmesi

Pazaryerinden ve Eticaret sitenizde oluşan siparişlerinizi carilerinizi(Müşteri kartlarınızı) otomatik olarak oluşturulur. Otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında Hitit Muhasebe siteminize aktarabiliriz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabiliriz

E-arşiv ve E-fatura tam entegrasyon sağlanabilmesi

Hitit Entegrasyonunu yapabilmemiz için Hitit SQL bilgisini paylaşmanız yeterli olacaktır.

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.