loading...

İdeasoft Entegrasyonu

İdeasoft Entegrasyonu Ne İşe Yarar

İdeasoft E-ticaret Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı (xml, excel, Json)  tedarikçilerinden gelen veriler veya ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır. Bu veriler      birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleştirme, kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi verilerini ideasoft altyapısına uygun olarak düzenleyerek tek bir xml linkinde veya ideasoft api üzerinden entegre edebilirsiniz.

İdeasoft e-ticaret sipariş entegrasyonu sayesinde İdeasoft'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebilirsiniz. Bu sayede idesoft'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen ideasoft siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur.  

Ideasoftu baz alarak pazaryerlerini güncelleme

Ürün kaynağınızı IdeaSoft siteniz olarak belirleyebilir, sitenizdeki ürünlerin Ayensoft'a düzenli olarak çekilmesi ve pazaryerlerindeki mağazalarınızda listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.