loading...

Nebim WINNER Entegrasyonu

Nebim Winner Entegrasyonu Avantajları

  • Nebim WinnerMuhasebe Entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizi sisteminiz üzerinden panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, gittigidiyor, hepsi burada vb) gibi pazar yerlerine ve (ideasoft, t-soft, ticimax opencart vb) gibi e-ticaret sitenize aktarımı gerçekleşebilir.

 

  • Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Nebim Winner Muhasebe sistemine tüm satış kanallarınızın siparişleri otomatik olarak aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

Otomatik Fiyat - Stok Takibi

Nebimdeki stokların ve bu kartlardaki değişikliklerin Ayensoftware tarafından otomatik olarak algılanarak tüm satış kanallarında güncellenmes

Varyantlı ürünlerin yönetimi

Nebim Winner altyapısındaki stoklar ile varyantlı / Seçenekli ürün yönetiminin sorunsuz sağlanabilmesi

Sipariş ve Carilerinizi (Müşteri kartlarınızı) otomatik olarak oluşturma

Pazaryerinden ve Eticaret sitenizde oluşan siparişlerinizi ve carilerinizi (Müşteri kartlarınızı) otomatik olarak oluşturulur. Otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında Nebim Winner Muhasebe siteminize aktarabilme

Nebim Winner SQL bağlantısı ile çift taraflı entegrasyon imkanı

E-arşiv ve E-fatura tam entegrasyon sağlanabilmesi

Ücretsiz danışmanlık hizmeti

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.