loading...

Sahibinden Entegrasyonu

Ayen Sahibinden Entegrasyonu ile xml,excel  ve Json dosyalarından, yada Ayen  kullanıcı panelinden eklenen ürünlerin  listeleme, stok, fiyat  güncelleme, mesajlaşma kargo takibi ve fatura işlemlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Ayen - Sahibinden Entegrasyonu

Ayen - Sahibinden iş birliği sayesinde sahibinden.com üzerinden toplu ürün girişi ile GET'li ilanlar şeklinde listeleme sağlayabilirsiniz. 

Ürün yönetimi, stok-fiyat yönetimi ve sipariş yönetimini zamandan ve iş yükünden tasarruf ile sağlayarak, satışlarınıza doğru bir şekilde odaklanabilirsiniz.

Ürün Yönetimi ve Yayınlama

Ticaretin ayrılmaz bir parçası olan kar marjı yönetimi de sistem üzerinden takip edilebilir. Marka, kategori ve fiyat aralığı bazında yapılacak filtreleme seçenekleri sayesinde tedarikçiden döviz bazlı olarak yapılan girişlerin Sahibinden'de TL cinsinden karşılığı anlık olarak görülebilir.

Tedarikçi ya da ürün bazlı olarak yapılan kontroller, teslimat yönetiminde aksaklık yaşanmasını engeller. Yine tedarikçi bazında yapılan HTML açıklama şablonu istendiği gibi yönetilebilir. Ürün Yönetim Ekranı kişiselleştirilerek varyant ve bedenli ürünlerin liste halinde görüntülenmesi kolaylaştırılır.

Sipariş Yönetimi

Sahibinden.com üzerinden oluşan siparişlerinizin yönetimi tek panelden kolayca sağlayabilir, fatura ve kargo işlemleri yönetebilirsiniz. 

 

Diğer Entegrasyonlar

Sipariş ve envanter yönetimini daha basit ve verimli hale getirmek için kanallarınızı Ayen ile bağlayın. Ayen’in entegre edilmesini istediğiniz bir kanal önermek için bizimle iletişime geçin.
© 2019 - AYENSOFT - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.